Перейти к содержимому


Фотография
* * * * * 1 Голосов

Новий дитячий майданчик


В этой теме нет ответов

#1 Андрей Игоревич

Андрей Игоревич

    Администратор

  • Администраторы
  • 1 576 сообщений

Отправлено 31 Июль 2017 - 09:22

Копия письма от ОСББ №13

 

Інформаційне повідомлення для мешканців будинку №13

26 липня стався прикрий і дуже неприємний випадок навколо дитячого майданчику біля нашого будинку.

В минулому році на переговорах з забудовником району, напроти нашого будинку, в яких приймав участь голова правління нашого ОСББ, була домовленість, що в цьому році за кошти забудовника наш дитячий майданчик буде замінено на новий. При цьому досі ще немає жодних документів про предмет домовленості. 26 липня без попередження і без повідомлення у нас з’явилася бригада  з намірами демонтувати старий майданчик. Голова правління ОСББ №13 попросив надати документи на підставі яких будуть проводитися роботи на ввіреній нам території. У відповідності до чинного законодавства всі будівельні роботи повинні бути оформлені належним чином. Документи на проведення робіт у робочих були відсутні, головного серед них не було. Але було повідомлено, що вони діють за домовленістю з активом будинку №11. Відповідно до ситуації, яка сталася, голова правління повідомив, що без наявності належних документів ні які роботи у нас проводитися не будуть. Більш того, забудовник нічого не повідомив голову правління ОСББ №13.

Після цього актив будинку №11 влаштували шоу, на якому звинуватили голову правління ОСББ №13 в самих наймерзенніших гріхах, навіть в організації «притону проституції і наркоманії». Учасники шоу в присутності своїх дітей не соромилися використовувати нецензурну брань.  З нашого будинку проявили активну участь мати і дочка з четвертого під’їзду.

Учасники шоу потім поскаржилися до районної адміністрації, що голова правління ОСББ №13 не дозволяє інвестору зробити новий майданчик.

Після цього голова правління зв’язався з директором компанії забудовника, який підтвердив правоту дій голови правління, підтвердив, що не повинні жодні роботи проводитися без оформлених документів, підтвердив свої зобов’язання з заміни майданчика, надав розпорядження оформити всі документи, після чого  будуть проведені роботи по встановленню майданчика. З цього дня всі відносини будуть здійснюватися виключно з головою правління ОСББ №13.

Наступного дня голова правління ОСББ №13 повідомив адміністрацію району про ситуацію, яка сталася навколо майданчика. Голова правління ОСББ №13 повідомив, що зупинив проводити роботи з демонтажу старого майданчика і встановлення нового майданчика без належно оформлених документів. Районна адміністрація підтвердила правильність дій голови правління, наголосила, що встановлений дитячий майданчик без належних документів повинен бути демонтований коштом ОСББ. А голова правління, який це дозволив понесе суворе покарання.

Таким чином, плітки, які розповідають активні пліткарі нашого будинку, про те, що голова правління проти заміни майданчика, не відповідають дійсності. Голова правління відстоює позицію, щоби у наших дітей був сучасний та безпечний дитячий майданчик, а не зрозуміло що. 

Ответить  

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных